امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهداشت فردی با لیزر مو زائد
#1
گزینه های من چیست؟
 
تعدادی دستگاه برای از بین بردن موهای زائد با لیزر وجود دارد. موفق ترین استفاده از پرتوی لیزر کم انرژی برای از بین بردن رشد فعال فولیکول های مو. متغیرهای زیر بر لیزر یا حذف موهای زائد دستگاه تأثیر می گذارند:
 
    رنگ پوست
    رنگ و ضخامت مو
    ناحیه ای از بدن که تحت درمان قرار گرفته است
    نوع وسیله
    طول موج و روان بودن استفاده شده است
    اندازه نقطه و عرض پالس
    درجه حرارت و خنک شدن پوست
    زمان درمان
 
بسته به نوع پوست ، ضخامت و رنگ مو ، اندازه و محل ناحیه تحت درمان و زمان درمان ممکن است جراح شما از یک یا ترکیبی از دستگاه های زیر استفاده کند:
 
    لیزر روبی
    لیزر الكساندریت
    لیزر دیود
    لیزر Nd: YAG
    دستگاه های نور پالسی شدید
 بهداشت فردی با لیزر مو زائد در کرج
از الكساندريت و دستگاه هاي نور پالس نبايد براي انواع پوست تيره و بيماران برنزه استفاده شود. لیزرهای دیود و لیزر Nd: YAG ممکن است برای این نوع پوست ها استفاده شود. بعد از ارزیابی رنگ پوست و ویژگی های خاص مو ، جراح پلاستیک گزینه ای را انتخاب می کند که برای شرایط خاص شما مناسب باشد.
انتخاب یک جراح
جراحی را انتخاب کنید که به او اعتماد کنید
 
مهم است که جراح خود را بر اساس موارد زیر انتخاب کنید:
 
    آموزش ، آموزش و گواهینامه
    تجربه لیزر مو زائد در کرج در کرجهای زائد
    سطح راحتی شما با او
 
اعضای انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا با تجربه و واجد شرایط برای انجام روش زیبایی شما هستند. نحوه انتخاب جراح را بیاموزید.
 
پس از یافتن یک جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره در منطقه خود که در انجام لیزر مو زائد در کرج باتجربه است ، برای تنظیم مشاوره خود باید یک قرار ملاقات در مطب بگیرید. به طور کلی ، به دلیل ماهیت عمیق مشاوره ، هزینه ای برای بازدید اولیه وجود دارد.
قرار ملاقات اولیه شما
 
در طول مشاوره اولیه ، این فرصت را خواهید داشت که در مورد اهداف آرایشی خود بحث کنید. جراح شما را به عنوان کاندیدای لیزر مو زائد در کرج ارزیابی کرده و مشخص می کند که لیزر مو زائد در کرج چه کاری می تواند برای شما انجام دهد. با درک اهداف و شرایط پزشکی ، ممکن است هر دو روش درمانی جایگزین و اضافی در نظر گرفته شود (به روش های مربوطه مراجعه کنید).
 
شما باید برای مشاوره در مورد سابقه پزشکی کامل خود به مشاوره مراجعه کنید. این شامل اطلاعاتی در مورد:
 
    جراحی های قبلی
    شرایط پزشکی گذشته و حال
    آلرژی و داروهای فعلی

برنامه درمانی شما
 
بر اساس اهداف ، ویژگی های جسمی و آموزش و تجربه جراح ، جراح توصیه ها و اطلاعات را با شما به اشتراک می گذارد ، از جمله:
 
    روشی برای درمان شما ، از جمله نوع دستگاه (های) مورد استفاده و تعداد درمان های پیش بینی شده
    نتایجی که می توانید پیش بینی کنید
    سرمایه گذاری مالی شما برای این روش
    خطرات و عوارض مرتبط
    گزینه های محل درمان
    آنچه شما باید برای درمان خود آماده کنید
    آنچه انتظار دارید پس از درمان تجربه کنید
    عکس های قبل و بعد از موارد مشابه خود را نشان دهید و به هر گونه س answerال پاسخ دهید
 
سوالاتی که می توانید از جراح زیبایی زیبایی خود بپرسید
 
برای شما مهم است که در درمان خود نقش فعالی داشته باشید ، بنابراین لطفاً از این لیست سوالات به عنوان نقطه شروع مشاوره اولیه خود استفاده کنید.
 
    آیا من کاندید مناسبی برای لیزر مو زائد در کرج هستم؟
    آیا نتایج مورد نظر من منطقی و واقع بینانه است؟
    آیا عکس های قبل و بعد از من دارید که بتوانم به دنبال روشی که طی می کنم ، بگردم؟
    هزینه های مربوط به درمان من چقدر خواهد بود؟
    چه انتظاری از من دارید تا بهترین نتیجه را بگیرم؟
    چه دوره بهبودی را می توانم انتظار داشته باشم و چه زمانی می توانم فعالیت های عادی خود را از سر بگیرم؟
    خطرات و عوارض مرتبط با عمل من چیست؟
    چگونه عوارض درمان می شود؟
    اگر نتیجه آرایشی درمان من با اهدافی که توافق کردیم مطابقت ندارد ، گزینه های من چیست؟
آماده شدن برای رویه شما
چگونه می توانم برای یک روش لیزر مو زائد در کرج آماده شوم؟
 
جراح دستورالعمل های قبل از درمان را به شما ارائه می دهد و به س questionsالات شما پاسخ می دهد.
 لیزر موهای زائد در کرج
قبل از عمل ، جراح از شما می خواهد:
 
    از ضد آفتاب استفاده کنید و یا از آفتاب خودداری کنید
    اگر پوست تیره تری دارید از کرم سفید کننده استفاده کنید
    از برداشتن قبل از واکس ، اپیلاسیون یا الکترولیز خودداری کنید
    حداقل شش هفته قبل از انجام درمان سیگار کشیدن را متوقف کنید تا بهبودی بهتر ایجاد شود
    از مصرف آسپرین ، برخی داروهای ضد التهاب و برخی داروهای گیاهی که می توانند باعث افزایش خونریزی شوند ، خودداری کنید
    صرف نظر از نوع جراحی که باید انجام شود ، هیدراتاسیون قبل و بعد از درمان برای بهبودی سالم بسیار مهم است
پاسخ
#2
نکاتی در مورد لیزر بانوان موهای زائد

لیزر بانوان موهای زائد یک روش آرایشی رایج است که در سراسر ایالات متحده و سایر نقاط جهان انجام می شود. این شامل هدایت یک پرتو از نور بسیار غلیظ به سمت پیازهای مو است. رنگدانه موجود در فولیکول ها نور را برای جذب مو جذب می کند. فولیکول مو در اثر گرمای شدید ناشی از لیزر بانوان آسیب دیده ، بنابراین از رشد مو جلوگیری می کند. درمان مو با لیزر بانوان بهترین نتیجه را برای افرادی با پوست روشن و موهای تیره به همراه دارد.

انجمن بین المللی پزشکان در پزشکی زیبایی (IAPAM) به ارائه اطلاعات ارزشمند به مشاوران لیزر بانوان مو در آموزش اختصاص داده شده است. این راهنما برای آماده سازی مدیران لیزر بانوان موهای زائد در پاسخگویی به سوالات مشتریان و ارائه بهترین درمان ممکن به آنها ایجاد شده است.

حتی اگر با لیزر بانوان موهای زائد رشد مو کند می شود ، هیچ تضمینی وجود ندارد که این یک روش دائمی حذف مو است. معمولاً برای تولید یک دوره بی موی طولانی به یک سری از درمان های چندگانه لیزر بانوان مو نیاز است. نگهداری دوره ای در بیشتر موارد نیز مورد نیاز است.
6 نکته رایگان برای کتابهای زیبایی شناسی دریافت کنید
لیزر بانوان موهای زائد
مناطق درمان موهای زائد با لیزر بانوان

به طور کلی ، متداول ترین مناطقی که به دنبال حذف دائمی موهای زائد است ، پا ، صورت ، زیر بغل و قسمت بیکینی است. بعضی از مناطق مانند خط بیکینی نیاز به درمان دقیق تری دارند زیرا این ناحیه حساس و محل رشد موهای ریز است.
مزایای درمان

لیزر بانوان موهای زائد برای از بین بردن هرگونه موی ناخواسته از قسمت های مختلف بدن مفید است. فواید لیزر بانوان درمانی مو ، دقت ، سرعت و قابل پیش بینی بودن است.

لیزر بانوانها دقیقاً موهای تیره و درشت را هدف قرار می دهند در حالی که پوست اطراف را از آسیب در امان نگه می دارند. کسری از ثانیه طول می کشد تا یک نبض لیزر بانوان ارسال شود و همه موها در یک قسمت کوچک درمان شود. بسته به اندازه ناحیه مورد نظر می توان به سرعت درمان را به اتمام رساند. برای از بین بردن موهای دائمی کل پشت یا پاها ، حداکثر فقط یک ساعت طول می کشد. این روند نتایج قابل پیش بینی است زیرا بیشتر بیماران پس از چند جلسه دچار ریزش مو می شوند.


بیمار را آماده کنید

این وظیفه یک متخصص پزشکی است که بیمار را کاملاً برای عمل آماده کند و به هر گونه س anyال پاسخ دهد و تمام نگرانی های آنها را برطرف کند. بیماران همچنین باید از قبل از انجام لیزر بانوان موهای زائد با پزشک خود مشورت کنند زیرا از سابقه پزشکی آگاهی دارند و می توانند در این زمینه مشاوره تخصصی خود را ارائه دهند.

سرپرست لیزر بانوان موهای زائد باید بیماران را از کلیه مزایا و خطرات آگاه سازد و انتظارات واقع بینانه ای را از نتایج دریافت شده از روش درمان موهای زائد ارائه دهد. راستگویی و صریح صحبت کردن با بیمار هنگام دادن اطلاعات مهم است. در هنگام مشاوره باید در مورد تمام گزینه ها و هزینه های درمان به بیمار گفته شود. تعداد جلسات مورد نیاز بیمار باید از قبل به آنها اطلاع داده شود تا پس از اولین درمان با لیزر بانوان مو انتظار نتیجه کامل را نداشته باشند.

قبل و بعد می توان از منطقه تحت درمان عکسبرداری کرد تا ارزیابی انجام شود و تفاوت به خصوص بین دو ویزیت اول بررسی شود تا ببینیم بیمار به کجا رسیده است.

توصیه می شود بیمارانی که تحت لیزر بانوان موهای زائد قرار می گیرند ، به دلیل برنزه شدن در معرض تابش مستقیم نور خورشید نباشند ، می توانند آنها را در معرض خطر عوارض جانبی مانند روشن شدن پوست قرار دهند. اگر بیمار از قبل در معرض آفتاب یا تخت های برنزه برنزه شده باشد ، باید قبل از از بین بردن دائمی موهای خود صبر کنید تا کمرنگ شود. بهتر است حداقل شش هفته قبل از قرار ملاقات با لیزر بانوان برای درمان مو ، از آفتاب زدگی خودداری کنید.
موخوره ، واکس یا از بین بردن مو با الکترولیز شش هفته قبل از لیزر بانوان موهای زائد توصیه نمی شود زیرا این روش ها فولیکول مو را مختل می کنند و در روند درمان مو با لیزر بانوان اختلال ایجاد می کنند. تراشیدن هیچ ضرری ندارد ، زیرا شافت را حفظ می کند و از هدف قرار دادن لیزر بانوان در قسمت بالای پوست که می تواند باعث سوختگی شود جلوگیری می کند.
قبل و بعد از درمان های حذف مو

قبل از لیزر بانوان درمانی ، موهای ناحیه ای که باید تحت درمان قرار بگیرند اغلب با قیچی اصلاح می شوند. به بیمار همچنین از عینک مخصوصی برای محافظت از چشم خود در برابر اشعه لیزر بانوان استفاده می شود. معمولاً برای به حداقل رساندن هرگونه ناراحتی ، از بی حس کننده روی پوست استفاده می شود.

ابزاری دستی که پرتوی لیزر بانوان را ساطع می کند بر روی پوست فشار داده می شود. معمولاً یک دستگاه خنک کننده متصل است یا ژل خنک برای محافظت از پوست استفاده می شود. هنگامی که لیزر بانوان روشن می شود ، یک پرتو از طریق پوست به فولیکول های ریز موی محل رشد می رسد. آنها در اثر گرمای شدید جلوگیری از رشد مو آسیب می بینند. برخی از ناراحتی ها وجود دارد و بیمار از طریق ژل یا دستگاه خنک کننده احساس سرما می کند.

پس از اتمام روش برای چند ساعت قرمزی و تورم قابل توجه است. با استفاده از یخ در ناحیه ای که درمان می شود می توانید ناراحتی را کاهش دهید. به بیمارانی که پس از انجام لیزر بانوان موهای زائد از واکنش پوستی رنج می برند ، کرم استروئیدی برای درمان ناحیه آسیب دیده تجویز می شود.

پس از درمان ، به بیمار توصیه می شود که در خانه بماند و آفتاب را هم به طور طبیعی و هم از طریق روش های برنزه کردن محدود کند. وقتی پوست بهبود یافت ، بیماران می توانند در فضای باز قدم بگذارند به شرط آنکه مقادیر زیادی ضد آفتاب بزنند. چند روز بعد از درمان برای از بین بردن دائمی مو ، احتمال ریزش مو وجود دارد. این کاملا طبیعی است و نباید آن را با رشد مجدد مو اشتباه گرفت.
بازیابی و خطرات

چند روز پس از لیزر بانوان موهای زائد ، ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته است ، آفتاب سوخته به نظر می رسد. کمپرس خنک و مرطوب کننده به آرام شدن پوست ملتهب کمک می کند. تا زمانی که تاول هایی روی پوست وجود نداشته باشد ، استفاده از آرایش فردای روز بعد از درمان اشکالی ندارد.

موهای ناحیه تحت درمان در طی ماه بعد همچنان ریزش می کنند. بیمار باید از کرم ضد آفتاب استفاده کند تا از تغییر رنگ پوست تحت درمان جلوگیری کند. تاول به ندرت در بیماران ایجاد می شود اما به احتمال زیاد در کسانی که رنگ تیره دارند ایجاد می شود. سایر عوارض جانبی احتمالی قرمزی ، تورم و زخم است اما هرگز دائمی نیستند و تغییری در رنگ پوست ایجاد نمی شود.

چندین جلسه مدت ریزش مو را افزایش می دهد که ممکن است حداکثر تا چند سال افزایش یابد. با این وجود رشد مجدد همچنان امکان پذیر است و برای دستیابی به بهترین نتیجه می توان چهار تا شش جلسه را با فاصله شش هفته بین هر درمان برنامه ریزی کرد. علاوه بر این ، بسته به بیمار ، ویزیت های نگهداری سالانه یا دو سالانه مورد نیاز است.

نتایج حاصل از لیزر بانوان درمانی مو با توجه به ناحیه ای که درمان می شود و نوع پوست و مو در هر فرد متفاوت است.
نتیجه موهای بلوند و پوست روشن

منبع گرمای لیزر بانوان به سمت رنگدانه هایی جذب می شود که معمولاً در موهای تیره دیده می شوند. موهای بلوند به اندازه کافی رنگدانه ندارند تا بتوانند گرما را جذب کنند و باعث می شود لیزر بانوان موهای زائد غیر قابل اعتماد باشد و نتواند نتایج مطلوبی ایجاد کند.

اکنون لیزر بانوانها به ویژه برای بیماران با پوست روشن و مو سبک ساخته شده اند که در از بین بردن موهای زائد م effectiveثر است. این لیزر بانوان با شدت بالاتری عمل می کند و موها را با رنگدانه مورد نیاز برای جذب گرما و یک درمان موثری برای رفع موهای زائد منفجر می کند.


نتایج برای پوست قهوه ای

درمان لیزر بانوان مو برای کسانی که پوستی تیره یا قهوه ای دارند چالش برانگیزتر است. رنگ های تیره پوست با لیزر بانوان به راحتی قابل درمان نیست زیرا نور در تمایز بین پوست و مو مشکل دارد زیرا غالباً همرنگ هستند. هنگامی که رنگ پوست با رنگ مو در تضاد است ، درمان دائمی مو بهترین نتیجه را می دهد.

بیماران پوست قهوه ای نیز به دلیل لیزر بانوان موهای زائد در معرض خطر تغییر رنگ قرار دارند. پرتو ممکن است بافت پوست اطراف مو را از بین ببرد و باعث تغییر رنگ و ایجاد زخم دائمی شود. با این حال ، یک راه حل برای این نوع بیماران همچنین در یک دستگاه لیزر بانوان مخصوص طراحی شده وجود دارد که احتمال آسیب پوست و ایجاد زخم را در میان بیماران پوست تیره کاهش می دهد.
نتایج برای پوست زیتون

بیماران پوست زیتون با موهای تیره از اثر لیزر بانوان موهای زائد خود نتیجه موثری می گیرند زیرا بین رنگ مو و رنگ پوست تمایز مشخصی وجود دارد. لیزر بانوان می تواند بطور موثری فولیکول مو را شناسایی کرده و به آن حمله کند و پوست اطراف آن را آسیب نبیند و سالم نگه دارد.
اثرات ضخامت و تراکم مو

از بین بردن موهای ضخیم تر دشوارتر است ، که معمولاً در بیماران مردی که موهایشان ضخیم تر از زنان است ، وجود دارد. معالجه بزرگترهای مسن آسان تر است زیرا موهای آنها از بزرگسالان نازکتر است. اگر ناحیه درمان مانند صورت حساس باشد ، به درمان دقیق تری نسبت به نواحی پوست ضخیم مانند پاها نیاز دارد.
چارچوب زمانی برای نتایج قابل مشاهده


برای دستیابی به موهای زائد دائمی ، چندین جلسه درمان مو با لیزر بانوان لازم است. این به این دلیل است که چرخه مو و ضخامت پیاز مو همچنان تغییر می کند و نتیجه ماندگار بلافاصله قابل مشاهده نیست. سه درمان اولیه در طی چهار تا شش هفته از یکدیگر انجام می شود. بیشتر افراد پس از شش ماه اول قادر به مشاهده تغییرات قابل مشاهده در رشد موهای خود هستند.
نتیجه

فواید لیزر بانوان موهای زائد بسیار است و خطرات آن تنها چند مورد است. به عنوان یک درمان مقرون به صرفه ، ایمن و موثر ، تعجب آور نیست که لیزر بانوان موهای زائد یک عمل زیبایی بسیار محبوب است.
   بازگشت به درمان های زیبایی مدرسه - IAPAM - […] درمان های لیزر بانوان موهای زائد رنگدانه های موجود در فولیکول های مو را هدف قرار می دهند و با خنک شدن هوا و پوست…
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آخرین موضوع‌ها
بهداشت فردی با لیزر مو زا...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۴۰۰/۰۱/۱۷
» پاسخ: 1
» بازدید: 28
Buy Amoxil
انجمن:
آخرین ارسال توسط: inetryconydot
۱۴۰۰/۰۱/۱۵
» پاسخ: 0
» بازدید: 52
Order Amoxil Without Pres...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: inetryconydot
۱۴۰۰/۰۱/۱۴
» پاسخ: 0
» بازدید: 37
امام خامنه ای و ازدواج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
» پاسخ: 2
» بازدید: 2307
رهن و اجاره آپارتمان ها د...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
» پاسخ: 0
» بازدید: 51
عدم دریافت کد امنیتی
انجمن:
آخرین ارسال توسط: rotapakhsh
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
» پاسخ: 1
» بازدید: 2646
خانواده مطلوب مهدوی
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 1855
پدر و مادری 30 ساله با هش...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 11
» بازدید: 13057
صرفا جهت تامل
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 2
» بازدید: 2884
گريه پيامبر(ص) از عذاب زن...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 2051