امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید و فروش آپارتمان مناسب سلیقه خانواده
#1
املاک و مستغلات ، چیست و چگونه کار می کند
چهار نوع املاک و مستغلات
تصویر سه خوشه از ساختمانها را نشان می دهد ، اولی خانه های حومه ای و درختان ، دوم آسمان خراش ها و ساختمان های اداری و سوم کارخانه است. کنار کارخانه فقط زمین خالی است. در متن آمده است: "املاک و مستغلات چیست؟ املاک و مستغلات به عنوان املاک ، زمین ، ساختمانها و حقوق هوا در بالای زمین و حقوق زیرزمینی در زیر زمین تعریف می شود. زمین های مسکونی ، تجاری ، صنعتی و خالی."
مسکن ایوان مدائن یکی از بهترین و بزرگترین املاک در کرج میباشد.

املاک و مستغلات عبارتند از املاک ، زمین ، ساختمانها ، حقوق هوا در بالای زمین و حقوق زیرزمینی در زیر زمین. اصطلاح املاک و مستغلات به معنای املاک و مستغلات یا فیزیکی است. "واقعی" از ریشه لاتین res یا چیزهای دیگر ناشی می شود. برخی دیگر می گویند این واژه از لاتین به معنای "سلطنتی" است ، زیرا پادشاهان قبلاً مالک همه سرزمین های پادشاهی خود بودند. قانون اساسی ایالات متحده در ابتدا حق رأی فقط به دارندگان املاک و مستغلات را محدود کرد.

چهار نوع املاک و مستغلات
با مسکن ایوان مدائن در زمینه ی خرید و فروش آپارتمان و ملک در جهانشهر موفق باشید
چهار نوع املاک و مستغلات وجود دارد:

    املاک و مستغلات مسکونی شامل ساخت و سازهای جدید و خانه های فروش مجدد است. متداول ترین دسته ، خانه های تک خانواده است. همچنین کانکس ها ، تعاونی ها ، خانه های شهر ، دوبلکس ، سه طبقه ، چهار تخته ، خانه های با ارزش بالا ، خانه های چند نسل و تعطیلات وجود دارد.

    املاک و مستغلات تجاری شامل مراکز خرید و مراکز خرید نواری ، ساختمانهای پزشکی و آموزشی ، هتل ها و ادارات است. ساختمانهای آپارتمانی اغلب تجاری محسوب می شوند ، حتی اگر از آنها برای اقامت استفاده شود. این به این دلیل است که آنها مالک تولید درآمد هستند. مسکن ایوان مدائن یکی از بزرگترین و بهترین املاک در کرج میباشد .

    املاک و مستغلات صنعتی شامل ساخت و ساز ساختمان ها و املاک و همچنین انبارها می باشد. از این ساختمان ها می توان برای تحقیق ، تولید ، ذخیره سازی و توزیع کالاها استفاده کرد. برخی از ساختمانهایی که کالاها را توزیع می کنند ، املاک و مستغلات تجاری محسوب می شوند. طبقه بندی مهم است زیرا منطقه بندی ، ساخت و ساز و فروش به طور متفاوتی انجام می شود.
    زمین شامل زمین خالی ، مزارع در حال کار و دامداری است. زیرمجموعه های موجود در زمین خالی شامل توسعه نیافته ، توسعه اولیه یا استفاده مجدد ، تقسیم و مونتاژ سایت است. 2 در اینجا معاملات بیشتر در
صنعت معاملات املاک و مستغلات چگونه کار می کند
همچنین املاک و مستغلات به تولید ، خرید و فروش املاک و مستغلات اشاره دارد. املاک و مستغلات با محرکه مهم رشد اقتصادی را تحت تأثیر قرار می دهد.
ساخت و ساز ساختمان های جدید جز تولید ناخالص داخلی است. این شامل ساختمانهای مسکونی ، تجاری و صنعتی است. در سال 2018 ، ساخت و ساز املاک و مستغلات به تولید اقتصادی کشور کمک کرد ساخت و ساز املاک و مستغلات یک جزاز تولید ناخالص داخلی بود.
با [/url]مسکن ایوان مدائن میتوانید در معاملات ملکی موفق باشید .

ساختمان جدید منزل یک مقوله حیاتی است. این شامل ساخت خانه های تک خانواده ، خانه های شهری و آپارتمان های مشترک است. انجمن ملی خانه سازان داده های ماهانه فروش خانه و قیمت های متوسط را ارائه می دهد. داده های مربوط به فروش خانه های جدید یک شاخص اقتصادی برجسته است. 3 ایجاد یک روند برای خانه های جدید فروخته شده چهار ماه طول می کشد.

 
همچنین گزارش می دهد که خانه های جدید شروع شده است ، این تعداد پروژه های ساخت خانه است که در آنها زمین شکسته شده است.
 
بنگاه های املاک و مستغلات به مالکان خانه ، مشاغل و سرمایه گذاران کمک می کنند تا هر چهار نوع ملک را خریداری و بفروشند. این صنعت معمولاً به متخصصانی تقسیم می شود که یکی از انواع آنها را مورد توجه قرار می دهد.

نمایندگان فروشندگان از طریق مراجعه یا از طریق تماس های تخصصی آنها به یافتن خریداران کمک می کنند. آنها با استفاده از لیست مقایسه ای از املاک اخیراً فروخته شده ، قیمت ملک شما را تعیین می کنند.  هر نوع معامله ی ملکی را به کارشناسان توانا مو با تجربه ی ما در مسکن ایوان مدائن بسپارید.

این محصول می تواند به شما کمک کند تا املاک خود را در صنوبر سازی کنید ، بنابراین در نظر مشتریان بهترین حالت را خواهد داشت. آنها در مذاکره با خریدار کمک می کنند و به شما کمک می کنند بالاترین قیمت ممکن را بدست آورید. در اینجا بیشتر خدمات نمایندگی فروشندگان ارائه شده است.

نمایندگان خریداران خدمات مشابهی را برای خریدار خانه ارائه می دهند. آنها بازار محلی را می شناسند. این بدان معنی است که آنها می توانند ملکی را پیدا کنند که از مهمترین معیارهای شما برخوردار باشد. آنها همچنین قیمت ها را مقایسه می کنند ، "انجام نامیده می شود. به آنها امکان می دهد شما را به مناطق مقرون به صرفه راهنمایی کنند.

نمایندگان خریداران با اشاره به دلایلی که فروشنده باید قیمت پایین تری را بپذیرد ، برای شما مذاکره می کنند. آنها به قانونی بودن روند ، از جمله جستجوی عنوان ، بازرسی و تأمین مالی کمک می کنند. مسکن ایوان مدائن یکی از بزرگترین و بهترین املاک در کرج میباشد .
 
بنگاه های املاک و مستغلات که می خواهند حرفه ای خود را افزایش دهند ، به مشاوران ملکی تبدیل می شوند. انجمن ملی ملکی گزارش های ماهانه تعداد خانه های فروخته شده و متوسط قیمت آنها را ارائه می دهد. این یک شاخص بهتر از سلامت کل صنعت مسکن نسبت به ساخت و سازهای جدید است.
 
این به این دلیل است که خانه سازان جدید می توانند نسبت به فروش در آینده و ساخت بیش از حد اشتیاق داشته باشند. آنها همچنین می توانند قیمت ها را کاهش دهند تا فروش را مجبور کنند. صاحبان خانه های شخصی باید عرضه و تقاضای بازار را دنبال کنند. آنها نفوذی برای دستکاری در بازار ندارند آمار فعلی بازار مسکن را ارائه می دهد.

مسکن ایوان مدائن
[url=http://khonehman.com]
مسکن ایوان مدائن
مشاور املاک مزرعه سبزخرید و فروش باغ و باغچه و ویلا در کوهسار و کردان کرج
پاسخ
#2
خرید یک کانکس تجاری می تواند یک حرکت عالی برای یک کسب و کار باشد ، از مزایای مالیات ، صرفه جویی در هزینه و قابل پیش بینی بودن هزینه ها ، در بسیاری از شرایط منطقی است. در اینجا ده مشکل وجود دارد که باید هنگام خرید یک فضای خوابگاه اداری از آنها جلوگیری کنید.
1. درک نکردن اینکه 1 متر مربع همیشه برابر 1 متر مربع نیست

انبوهی از تکنیک های اندازه گیری متر مربع وجود دارد که بسیار متفاوت هستند ، متداول ترین آنها متر مربع قابل اجاره ، متر مربع قابل استفاده و متر مربع ناخالص است. ممکن است شرکتی 1500 متر مربع را در یک ساختمان اداری اجاره کند ، قرارداد خرید یک واحد آپارتمان 2000 متر مربع را منعقد کند و در نهایت کمتر از متر مربع قابل استفاده نسبت به زمانی که فقط 1500 متر مربع را اجاره می کرد ، باشد.
خرید مغازه در جهانشهر با قیمت منس در کمترین زمان ممکن ببا ببهترین قیمت
متراژ مربع بسیاری از مشاغل اداری در حال حاضر شامل یک "عامل اصلی" است که به نسبت نسبی لابی اصلی ، چاه آسانسور ، کمد سرایدار و سایر فضای مشابه است. برخی از ساختمانهای کانکس دارای فاکتور اصلی بیش از 20٪ هستند ، به این معنی که یک واحد کانکس اداری 2000 متر مربع ممکن است فقط به 1600 متر مربع قابل استفاده منجر شود.
2. عدم طراحی فضای جدید قبل از خرید

مشابه عدم درک سیستم های مختلف اندازه گیری مورد استفاده ، بسیاری از خریداران موفق نمی شوند که یک برنامه ریز فضایی دفتر کار خود را بیاندازد یا یک آزمایش مناسب را انجام دهد. در بازار خریدار ، بسیاری از فروشندگان به خریدار اجازه می دهند فضای طراحی برنامه ریز فضای فروشنده را از طرف خریدار با هزینه و هزینه فروشنده در اختیار داشته باشد یا برای اطمینان از کافی بودن فضا برای شما 1000 یا 1500 دلار کمک هزینه در نظر می گیرند. نیازهای خریدار. عدم طراحی صحیح فضا باعث می شود که خریدار در نهایت به یک واحد کانکس که نیازهای تجاری شرکتش را برآورده نمی کند ، برسد.
با خرید واحد اداری در جهانشهر میتوانید هرر نوع کسب وکاری را آغاز نماییید
3. پیش بینی نکردن رشد آینده

وقتی یک شرکت فضا را اجاره می دهد ، رشد آن بسیار آسان تر است. در یک ساختمان اداری بزرگ ، موجر می تواند مستاجر را به فضای دیگری از جمله طبقات مختلف منتقل کند. اگر فردی خانه ای خریداری می کرد و به فضای بیشتری برای خانواده احتیاج داشت ، می توان موارد اضافی را به ساختار اصلی خانه اضافه كرد - این امر به ندرت در محوطه كاخ مشاغل اداری امكان پذیر است. توصیه من برای مشاغل در حال رشد این است که یا به خرید واحد آپارتمان کوچک کوچکتر در مجاورت واحدی که در حال خریداری است فکر کنید یا درخواست حق امتناع از خرید واحد مجاور را بعداً از سازنده بخواهید.
اگر شرکتی به دنبال خرید یک واحد آپارتمان 4000 متر مربع است ، ممکن است 1000 متر مربع اضافی در مجاورت واحد 4000 متر مربع موجود باشد. واحد 1000 متر مربعی را می توان تا زمان نیاز به فضای اضافی اجاره کرد. هنگام طراحی واحد 4000 متر مربع ، برنامه هایی برای رشد آینده باید همراه با طرحی که نشان می دهد چگونه می توان واحد 1000 متر مربع را در واحد 4000 متر مربع گنجانید تا همه با هم کار کنند ، همراه باشد.
4. درک نکردن هزینه ها
خرید آپارتمان اداری در جهانشهر با بهترین قیمت
هنگام اجاره فضای اداری ، معمولاً یک پایه یا حداقل اجاره وجود دارد که بر اساس قیمت هر متر مربع است ، همراه با مسئولیت پرداخت درصدی از هزینه های عملیاتی ساختمان که غالباً شامل بیمه ، مالیات ، برق و نگهداری می شود. هزینه ها با این حال ، هنگام اجاره فضای اداری ، اجاره دفتر ممکن است موارد خاصی را از لحاظ هزینه های عملیاتی شامل نکند ، مانند موارد سرمایه ای مانند تعویض سقف ساختمان ، جایگزینی تجهیزات HVAC و تعمیرات ساختاری مربوط به ساختمان.
در یک رژیم مشاغل اداری ، بودجه شامل همه این موارد می شود ، هم برای تعمیر و نگهداری و هم برای هزینه های سرمایه ای. علاوه بر این ، باید بودجه کافی به صورت ماهانه اختصاص داده شود تا اطمینان حاصل شود که در مدت 10 سال که نیاز به انجام تعمیرات ، تعمیر و نگهداری یا تعویض سرمایه وجود دارد ، پول موجود خواهد بود ، مانند تعمیر مجدد و احیای مجدد پارکینگ و تعویض تیرهای روشنایی در محوطهی پارکینگ.
خرید واحد اداری در جهانشهر با بهترین قیمت
علاوه بر این ، بودجه اولیه تهیه شده توسط توسعه دهنده فقط یک برآورد است. یک خریدار احتمالی باید شخص ثالث واجد شرایط این بودجه را به دقت بررسی کند تا مشخص کند آیا شامل همه دسته های قابل استفاده مانند حذف آفات ، نگهداری از واحدهای تهویه مطبوع داخلی که فضای مشترک را تأمین می کنند ، هزینه های برق برای مکان های مشترک ساختمان ، نگهداری از نمای بیرونی است.

پله ها و نرده ها ، تعمیر و نگهداری سیستم های مدیریت آب طوفان بیرونی ، و غیره بعلاوه ، یک خریدار احتمالی باید درخواست کند که برنامه تعمیر و تعویض سرمایه را ببیند و تخمین می زند که اطلاعاتی راجع به مدت زمان مورد نیاز قبل از تعویض سقف فراهم می کند ، همراه با بودجه ای برای انجام این کار.

سپس یک خریدار احتمالی باید بودجه را بررسی کند تا مشخص کند آیا بودجه کافی کنار گذاشته شده یا برای پرداخت جایگزینی مورد سرمایه مذکور اختصاص داده شده است. برخی از رژیم های مشاغل اداری بودجه کافی برای اقلام سرمایه ای اختصاص نمی دهند و این ممکن است باعث شود که انجمن بتواند یک بار ارزیابی ویژه ای انجام دهد تا بتواند هزینه جایگزینی سقف 150،000 دلار را پرداخت کند.
5. عدم درک محدودیت ها یا پیش بینی عدم وجود آنها
خرید آپارتمان اداری در جهانشهر با بهترین قیمت

رژیم کانکس با اعلامیه و آیین نامه ای اداره می شود. علاوه بر این ، در سند اعطا یا سایر اسناد عنوان مانند اظهارنامه اصلی ، محدودیت های مکرر اضافی وجود دارد. تا آنجا که ساختمان کانکس در یک پارک اداری واقع شده باشد ، ممکن است محدودیت های دیگری برای مالکان و استفاده بعدی آنها در بیانیه اصلی اعمال شود.
در طول دوره مراقبت های لازم ، شرکت عنوان باید تعهد عنوان را ارائه دهد که تمام اسنادی را که واحد مشاغل مربوط به آنها مشمول است لیست کند و همچنین کپی کاملی از این اسناد را ارائه دهد.
یک خریدار احتمالی باید پس از درک کامل از ماهیت تجارت شرکت ، یک متخصص واجد شرایط را به دقت بررسی کند. غالباً ممکن است این اسناد محدودیت استفاده داشته باشند که ممکن است با تجارت یک شرکت مغایرت داشته باشد.
به عنوان مثال ، در یک آپارتمان مطب ، این اسناد ممکن است فروش اقلام خاصی را ممنوع کند و این ممکن است بر روی توانایی بینایی سنج در فروش عینک به بیماران خود تأثیر بگذارد.
 با خرید مغازه در جهانشهر میتوانید موفق باشید
علاوه بر این ، یک خریدار احتمالی باید محدودیت ها را با دقت بررسی کند زیرا این مسئله به درک اینکه همسایگان می توانند بر عملکرد تجاری تأثیر منفی بگذارد ، مربوط می شود.
در حالی که هدف اصلی رژیم کانکس ممکن است استفاده از مطب باشد ، اما در اسناد و مدارک اساسی برای اینکه رستوران یا بار در ساختمان باز شود یا یک کلینیک سقط جنین ، دامپزشک یا کلینیک درمان متادون محدود شود ، این امکان وجود دارد. در رژیم کانکس فعالیت می کند. اگر یک خریدار احتمالی در حال خرید فضایی در ساختمان برای راه اندازی کلینیک خواب باشد ، ممکن است رستوران یا بار در ساختمان بخواهد.
6. درک نکردن از شرایط پایان

با توجه به واحدهای آپارتمان موجود که از کاربر موجود خریداری می شوند ، درک شرایط پایان بسیار آسان است زیرا شرایط موجود فضا است ، مگر اینکه در قرارداد فروش به طور دیگری پیش بینی شده باشد.
با این حال ، بارها واحد آپارتمان در شرایط خام از سازنده ساختمان خریداری شده یا قبل از اتمام ساختمان تحت قرارداد قرار داده شده است. با توجه به اینکه واحد کانکس در شرایط خام یا قبل از اتمام ساختمان خریداری می شود ، لازم است موارد زیر را درک کنید:

در حدی که خریدار واحد مالکیت مشترک را از سازنده خریداری می کند ، در این صورت سازنده به منظور تأمین هزینه های ساخت مکرر ، کمک هزینه بهبودی مستاجر را به خریدار ارائه می دهد. خرید مغازه در جهانشهر با بهترین قیمت
7. عدم بررسی هرگونه محدودیت و محدودیت در مورد پارکینگ

نه تنها بررسی نسبت پارکینگ فعلی برای ساختمان مهم است ، بلکه همچنین ارزیابی می شود که آیا در مدت 5 سال پارکینگ کافی وجود دارد و چه نوع کاربران از فضای پارکینگ در ساختمان هستند. نسبت پارکینگ فعلی به سادگی با بررسی تعداد کل مکان های پارکینگ بدون احتساب هرگونه فضای معلول و تقسیم آن بر مساحت ناخالص ساختمان تعیین می شود.
در حالی که در آگهی های بازاریابی یا فروش ساختمان به طور معمول ضریب پارکینگ X مکان در هزار متر مربع ذکر شده است ، بررسی کامل اسناد اساسی برای تأیید صحت نسبت پارکینگ مهم است.
خرید مغازه در جهانشهر در مسکن ایوان مدائن
همچنین مهم است که درک کنیم آیا مکان های پارک اختصاصی توسط توسعه دهنده ایجاد شده است یا انجمن کانکس حق ایجاد یک پارکینگ رزرو شده در زمان بعدی را دارد.

تا آنجا که هیچ محدودیتی در استفاده از ساختمان وجود نداشته باشد ، ممکن است برخی از کاربران پارکینگ سنگین (به عنوان مثال یک مرکز تماس تلفنی ، یک دفتر پزشکی بزرگ یا یک رستوران نشسته) فضای ساختمان را خریداری کنند و ممکن است جای پارک کافی برای همه صاحبان ساختمان نباشد.
8. س Asال نکردن در مورد تابلوها

حتماً سوال بپرسید و بفهمید که چه تابلویی مجاز است و چه علامتی ممنوع است. آیین نامه های مربوط به مشاغل دارای محدودیت های زیادی در اندازه و نوع تابلوهای مجاز است. خرید مغازه در جهانشهر با قیمت مناسب
آیا علامت گذاری در نمای خارجی مجاز است؟ آیا سازنده یک تابلوی خیمه شب بازی در خارج از ساختمان ارائه می کند که در آن نام هر شرکت در ساختمان ذکر شده باشد؟ یا توسعه دهنده می تواند علائم داخلی ساختمان را در یک فهرست مرکزی یا از طریق نمایشگر الکترونیکی ساختمان ارائه دهد؟ همچنین ، اطمینان حاصل کنید که آیا محدودیت توانایی مسکن در نصب علائم فروش در ملک در زمان فروش مجدد وجود دارد.
9. عدم بررسی منطقه بندی ، طرح سایت و پلتفرم Condo

بررسی کاربریهای مجاز ملک مطابق با مقررات منطقه بندی فعلی بسیار مهم است. اگر خریدار قصد ساخت و ساخت کابل های رایانه در کانکس را دارد ، آیا منطقه بندی زمینه ای این امکان را به خریدار می دهد؟

همچنین ، از اهمیت مساوی بررسی طرح سایت و سکوی خوابگاه است. طرح سایت ممکن است محدودیت ها یا محدودیت های بیشتری داشته باشد زیرا مربوط به محدود کردن میزان استفاده خرده فروشی یا تعداد پارکینگ هایی است که ممکن است توسط هر یک از واحدهای کانکس استفاده شود.
علاوه بر این ، تخت خوابگاه ممکن است فضاهای اختصاصی پارکینگ را تعیین کند و غالباً مرزهای پیرامونی واحد کانکس را تعیین می کند. مهم است که درک کنیم اگر مرزهای عمودی واحد آپارتمان نمای داخلی دیوارهای تخریب کننده ، نقطه میانی دیوارهای تخریب کننده ، نمای خارجی دیوارهای خارجی یا مرزهای دیگر است.
به همان اندازه مهم این است که بدانیم پایین واحد کانکس از کجا شروع می شود و قسمت بالای واحد کانکس به کجا ختم می شود. این مرزهای پیرامونی نه تنها بر نحوه اجرای خدمات تأسیساتی تأثیر می گذارد ، بلکه بر بودجه کانکس نیز تأثیر می گذارد و به آنچه که باید تحت بیمه نامه اصلی مالکیت کانکس بیمه شود ، بستگی دارد.
10. عدم استخدام متخصصین درست
با خرید مغازه در جهانشهرمیتوانید موفقیت های گستررده ای را ببه دست آورید

با کار با وکیلی که واقعاً مسائل حقوقی که مشاغل کوچک هنگام خرید مشاغل اداری با آن روبرو هستند ، می توان از بروز همه این اشتباهات جلوگیری کرد.
اگرچه برخی از صاحبان مشاغل معتقدند که به وکلای املاک و مستغلات نیازی ندارند زیرا در حال حاضر یک کارگزار املاک و مستغلات درگیر هستند ، این روش اغلب ممکن است برای صاحب مشاغل هزینه بیشتری داشته باشد زیرا بیشتر کارگزاران املاک به عنوان وکیل آموزش نمی بینند ، مسائل و مشکلات را دریابید.
اختصاص وقت برای یافتن وکیلی که نیازهای شما را برآورده کند ، یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای رشد تجارت خود انجام دهید.

در دفاتر حقوقی کرک هالپین و همکاران ، پ.ن. ، وکلای باتجربه ما متعهد به ارائه توجه و مشاوره شخصی به هر مشتری هستند که برای کمک به مالک مشاغل در خرید یک واحد کانکس لازم است. علاوه بر این ، وکلای ماهر ما رهبران جامعه حقوقی مریلند هستند و آنها آماده هستند تا در زمینه املاک و مستغلات ، ساخت و ساز ، منطقه بندی و تعداد بیشماری از دیگر نیازهای حقوقی به شما کمک کنند.
مسکن ایوان مدائن
مشاور املاک مزرعه سبزخرید و فروش باغ و باغچه و ویلا در کوهسار و کردان کرج
پاسخ
#3
خرید و فروش آپارتمان و زمین و مغازه در جهانشهر
خرید و فروش آپارتمان های  بسیار زیبا و شیک و مدرن و با امکانات کامل با بهترین قیمت و منصفانه ترین قیمت برای همه ی افراد این امکان ایجاد شده است تا بتوانند در ایام کرونا بدون هیچ دردسر به صورت آنلاین فایل مورد نظر خود را بیابید و خریداری کنید همچنین ما میتوانیم آپارتمان های زیبا و شیک شما عزیزان را در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت با بهترین مشتری به فروش برسانیم مسکن ایوان مدائن
مسکن ایوان مدائن
خرید و فروش آپارتمان
برای خرید و فروش آپارتمان خود نگران نباشید تنها کافیست به مسکن ایوان مدائن مراجعه کنید تا مشاوران با تجربه و توانای ما بهترین و زیبا ترین فایل های منطقه را به شما عزیزان معرفی کنند تا شما عزیزان بتوانید از میان صد ها فایل قایل مورد نظر خود را بیابید و خریداری نمایید ما میتوانیم شما عزیزان را در این مسیر به نحو مطلوبی همراهی کنیم و تمام تجربه و توان خود را به کار گیریم و موفقیت را برای شما عزیزان به رقم بزنیم و همراه شما باشیم بنابراین با ما در ارتباط باشید تا شما عزیزان را همراهی کنیم
مسکن ایوان مدائن
خرید و فروش اداری
خرید و فروش واحد های اداری مناسب فعالیت های مختلف به صورت فول امکانات و کامل را میتوانید به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم به خرید و فروش را برای شما عزیزان به اتمام رسانیم و شما را به نحو مطلوبی همراهی کنیم و در تحقق اهداف شما عزیزان همراه و هم مسیر شما عزیزان باشیم بنابراین با ما در ارتباط باشید و با تماس با ما از فایل ها اطلاع بیابید تا شما عزیزان را یاری رسانیم مسکن ایوان مدائن خدمت رسان شما عزیزان میباشد.
مسکن ایوان مدائن
خرید و فروش تجاری
خرید واحد های تجاری در جهانشهر و محدوده ی جهانشهر  کرج را به ما بسپارید ما میتوانیم معاملات ملکی را برای افراد به نحو احسنت انجام دهیم تا شما عزیزان را همراهی کنیم و به بهترین نتیجه برسانیم .مسکن ایوان مدائن
با فروش واحد های تجاری میتوانید با مراجعه به مسکن ایوان مدائن موفقیت کسب نمایید و بیشترین و بهترین فایل ها در منطقه را به شما عزیزان معرفی کنیم بنابراین با ما در ارتباط باشید مسکن ایوان مدائن یکی از بهترین و موفق ترین املاک در جهانشهر کرج میباشد که خدمت رسان شما عزیزان میباشد.
خرید و فروش واحد مسکونی
با خرید و فروش واحد های مسکونی و آپارتمان ما میتوانیم شما عزیزان را به بهترین شکل همراهی نماییم و به نتیجه ی مطلوب برسانیم بنابراین با ما در ارتباط باشید تا شما را یاری رسانیم و به موفقیت برسانیم
مسکن ایوان مدائن
مسکن ایوان مدائن
مشاور املاک مزرعه سبزخرید و فروش باغ و باغچه و ویلا در کوهسار و کردان کرج
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آخرین موضوع‌ها
خرید و فروش آپارتمان مناس...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
» پاسخ: 2
» بازدید: 68
Free cam2cam sex
انجمن:
آخرین ارسال توسط: sandraset
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
» پاسخ: 0
» بازدید: 24
خرید و فروش آپارتمان مناس...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۱۰/۰۹
» پاسخ: 0
» بازدید: 39
عدم دریافت کد امنیتی
انجمن:
آخرین ارسال توسط: rotapakhsh
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
» پاسخ: 1
» بازدید: 2457
خرید و اجاره خانه با قیمت...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۱۰/۰۳
» پاسخ: 2
» بازدید: 181
خرید آپارتمان در جهانشهر
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
» پاسخ: 0
» بازدید: 62
فروش باغ و باغچه در کوهسا...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
» پاسخ: 0
» بازدید: 49
لیزر مو در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
» پاسخ: 0
» بازدید: 116
مشاوره ازدواج و خانواده
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
» پاسخ: 0
» بازدید: 119
لیزر موهای زائد در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
» پاسخ: 0
» بازدید: 104