امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر فعال شدن درس ها
با سلام من هم از سیستم و هم از موبایل استفاده می کنم . حالا این پیغام برای من آماده چکار کنم.

سامانه آموزشی مجازی به صورت هوشمند پی برده است که حساب کاربری شما توسط شخص دیگری استفاده شده است( با اطلاع و یا عدم اطلاع شما) به همین جهت دسترسی شما به سامانه آموزشی محدود شده است.  چنانچه از اماکن عمومی مانند محل کار یا کافی نت دوره های آموزش مجازی را می گذرانید جهت رفع مشکل ، از قسمت پشتبانی با واحد اداری مکاتبه کرده تا در این خصوص راهنمایی لازم را انجام دهند .
پاسخ
(۱۳۹۷/۰۴/۲۷، ۰۷:۲۳ ق.ظ)4549624541 نوشته است: با سلام من هم از سیستم و هم از موبایل استفاده می کنم . حالا این پیغام برای من آماده چکار کنم.

سامانه آموزشی مجازی به صورت هوشمند پی برده است که حساب کاربری شما توسط شخص دیگری استفاده شده است( با اطلاع و یا عدم اطلاع شما) به همین جهت دسترسی شما به سامانه آموزشی محدود شده است.  چنانچه از اماکن عمومی مانند محل کار یا کافی نت دوره های آموزش مجازی را می گذرانید جهت رفع مشکل ، از قسمت پشتبانی با واحد اداری مکاتبه کرده تا در این خصوص راهنمایی لازم را انجام دهند .

با سلام و عرض ادب
با توجه به اینکه از سیستم اداره استفاده کرده ام، دسترسی شرکت در دوره برایم غیر فعال شده ، نسبت به رفع مشکل مساعدت نمایید
پاسخ
منم دسترسیم محدود شده Sad یکی کمک کنه
پاسخ
این چه وضعیه؟ من همش با موبایل و اینترنت همراه اول وارد میشم اما "پیغام دسترسی شما محدود شده" میده

آی پی ها استاتیک است و خود به خود عوض میشن. ربطی به کافی نت و استفاده شخص دیگه نداره.

خواهشمندم این سامانه غیر هوشمند را یه فکری به حالش کنید.
پاسخ
سلام
من در مرحله امتحان نهایی هستم ولی سوال امتحان برایم باز نمی شود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان