امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ما عاشق حضرت محمد هستیم
من عاشق حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم هستم.

[تصویر:  425765_895.jpg]

متن نوشته شده توسط شهاب مرادی به این شرح است:

سلام

#من_عاشق_محمدم صلي الله عليه و آله -

روايت شده؛ بعد از رحلت رسول خدا، شخص نامسلمان و تازه واردي در مدينه، بعد از ملاقات و پرسش هايي از اميرالمومنين علي عليه السلام، وقتي پاسخ سخت ترين سوال هايش را گرفت از حضرت پرسيد: آيا تو محمدي؟ مولا اين سخن را محترمانه ندانست و فرمود: واي بر تو! "من بنده اي از بنده هاي محمدم" انا عبدٌ من عبيدِ محمّد- لذا به نظر ميرسد شعار "من محمدم" شعار مودبانه اي نباشد.

در پي اهانت مجله فرانسوي به رسول الله الاعظم محمد مصطفي صلي الله عليه و آله، پيشنهاد و درخواست مي كنم اين تصوير و متن زير؛ شعارهاي آن به صورت هشتگ ها را بازنشر بدهيد:

I love Mohammad "P.B.U.H"
I hate terrorism.
I condemn insulting the holy prophets.

٠٠٠٠٠٠٠٠

من عاشق محمدم
از تروريسم متنفرم
توهين به پيامبران الهي را محكوم ميكنم

٠٠٠٠٠٠٠٠

أنا أحب محمد صلي الله عليه و آله
أنا اكره الأرهاب
أنا ادين الأهانة على الأنبياء كلهم

٠٠٠٠٠٠٠٠

J'adore Muhammad
Je déteste le terrorisme
Je condamne insulte aux messagers de Dieu
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم
چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی
چو بیایی کشدم وصل چو نیایی کشدم هجر
باید از عشق تو مردن چه بیایی چه نیایی
پاسخ
[تصویر:  373894_687.jpg]

دشمنان تا زمانی که از سوی اسلام به عنوان یک دین تمدن ساز که مخالف نظام های جور است، احساس خطر می کنند، دست از اهانت به ساحت مقدس این دین مبین و نبی اکرم (ص) برنمی دارند.

آنها به خوبی می دانند که مساله تمدن سازی اسلامی دوباره مطرح شده و اسلام به عنوان مدعی اخلاق، فرهنگ و به ویژه نظام سازی می باشد و لذا در اهانت و فحاشی به آن انگیزه بیشتری پیدا کرده اند.

رحیم پور ازغدی گفت: طبعا بُعد زشت این اهانت ها خب معلوم است، اما خبر خوش آن برای ما این است که دشمن با اسلام زنده و پویا روبروست، نه یک دین مرده؛ چرا که کسی از میت نمی ترسد.

وی افزود: این اهانت ها مساله جدیدی نیست؛ چرا که از زمان قرون وسطی و جنگ های صلیبی و بعد از آن رنسانس تا امروز اهانت های فراوانی به پیامبر اسلام (ص) صورت می گرفته است.

اهانت و تمسخر وحی و نبوت که در فیلم موهن وجود دارد، سابقه اش به قرن 12 میلادی و در کتب برخی مسیحیان بازمی گردد؛ آن ها حتی تا قرن ها اجازه انتشار یک ترجمه قرآن به زبان های لاتین و محلی را نیز نمی دادند.

وی خاطرنشان کرد: اساسا برای آمریکایی ها و غربی ها حضرت مسیح (ع) و حضرت مریم(س) مهم نیست، بلکه مهم آن است که به منافعشان و صهیونیسم خلل و آسیبی وارد نشود و حال آن که برای ما حضرت مسیح و حضرت مریم نیز همچون پیامبر اکرم (ص) عزیز و محترم هستند.

همچنین با اشاره به رسالت مهم و سنگین حوزه های علمیه در تقابل با این اهانت‌ها، اظهار داشت: حوزه بیش از برگزاری نشست و راهپیمایی در قبال این اهانت ها تکلیف برعهده دارد و قبل از هر چیز باید دانست که این طور نیست که فکر کنیم این اهانت ها تمام خواهد شد.

وی با اشاره به این که امروزه جنگ احزابی علیه پیامبر (ص) و جهان اسلام به راه افتاده است، تصریح کرد: نباید کسانی که جلوی صحنه هستند را چندان جدی گرفت ؛ امثال سلمان رشدی و کاریکاتوریست ها اهانت گر و تری جونز کشیش و ... این ها عموما افراد دیوانه و بدبختی هستند که جلوی صحنه قرار دارند.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: در واقع هدف اصلی دشمنان و افراد پشت پرده این است که جریان بیداری اسلامی را در پیچ بزرگ تاریخی دچار انحراف کنند و لذا ما باید بیش از هر زمان دیگری هوشیار باشیم.

وی افزود: البته نباید توقع داشت که شرایط بیداری اسلامی در کشورها ، مو به مو همچون شرایط کشور ما باشد، اما مهم آن است که جریان اصلی یک جریان اسلام گرا باشد و دچار وهابی گری و سکولاریسم نشود.

رحیم پور ازغدی همچنین تاکید کرد: طبعا خطراتی پیش روی بیداری اسلامی وجود دارد و چه بسا آینده برخی از آن ها نیز مبهم باشد کما این که آینده انقلاب اسلامی نیز اگر ما هوشیار و بصیر نباشیم و رسالت خود را به درستی انجام ندهیم چه بسا آینده ای مبهم باشد.

وی ادامه داد: نکته ای که در این باره وجود دارد این است که اگر اجتهاد و ولایت فقیه نباشد ، این خطر وجود دارد که جریان اسلام گرایی در دام وهابیت تکفیری یا سکولاریسم بیفتد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که پیامبر اکرم (ص) منشا همه تحولات عظیم مربوط به بیداری اسلامی در جهان هستند، ابراز داشت: ما نباید در دام جنگ ادیان و مذاهب بیفتیم، بلکه باید با منطق و اخلاق و ارایه الگوهای درست، اسلام را به جهانیان بشناسانیم.

پاسخ
[تصویر:  www.haminekehast.salavat-3.jpg]
ای جان جهان بسته به یک نیم نگاهت / دل گشته چو گل سبز به خاک سر راهت

هم بام فلک پایگه قدر و جلالت / هم چشم ملک خاک قدم های سپاهت
پاسخ
I LOVE YOU MOHAMMAD
انا اُ حب محمد (ص)
من عاشق محمد(ص)هستم
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ای عاشقان محمد (ص) بپا خیزید
ای مسلمانان جهان بپا خیزید
پاسخ