امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک پیشهاد
با سلام من یک پیشنهاد دارم 1/میخواهم در تالار توسط اعضا یک کار پژوهشی مطلوب با پشتکار و حمایت همه جانبه انجام شود//// عنوان ان ///راه های بالابردن سطح ایمان عمومی/// این پژوهش گسترده باید به صورت رسمی توسط مدیریت پایگاه تایید و حمایت های لازم و مجوز های لازم برای تحقیق به اعضای منتخب داده شود و در پایان هر فصل نتایج و مقاله نهایی که نتیجه یک کار جمعی خواهد بود در اختیار مدیران کشوری به عنوان مشورت قرار گیرد سر فصلهای پژوهش عبارت است از /1 سند رفتار رسانه ملی /2/سند رفتاریء نظام اموزش و پرورش/3/سند پیشنهادی رفتاریء مساجد و حوزه فرهنگ و ادب/4/سند رفتار مدیریت نهادها و سازمانهای مستقر در شهرها و روستاها و تکریم ارباب رجوع//// از کسانی که موافقند تقاظای اعلام توافق و از مدیرت تقاظای برسی پیشنهاد و پاسخ مطلوبم هستم ان شاءالله در صورت توافق اولیه نحوه کار و چگونگی ان ورد مشورت قرار خواهد گرفت//// قله های بلند با قدم های کوچک فتح می شود و همیشه کارهای بزرگ از جایی که کسی انتظارش را ندارد پایه ریزی میشود/// من به موفقیت این حرکتها تا ایجاد شرایط خاص برای ظهور مولا اعتقاد و اطمینان دارم فقط و فقط به حمایت و پشتیبانی احتیاج داریم اصلا این امکانات که چند سالی است به نام امام زمان در فضای مجازی ایجاد شده به همین نیت پدید امده

ما اهل ادعای کردن و عجله کردن نیستیم///زیرا همه ناقص و ناکامل هستیم اما در کنار هم مکمل هم خواهیم شد/// ما بجای استفاده نابجا از انچه داریم و انچه میدانیم میخواهیم منطقی و طبیعی رفتار کنیم تا کارمان نتیجه بخش باشد ///دنبال مرید و مرشد بازی نیستیم میخواهیم در همین وضع موجود و با همین توانایی محدود راهی را شروع کنیم که اخرش سعادت و عاقبت به خیری است فقط انتظار داریم دیده شویم و به ما اهمیت دهند و از استعداد جوانهایی که اینجا هستند استفاده شود و حمایت شویم/// باید فتح بابی شود تا ره ها باز شود وگرنه هرچه تاریخ و زمان بگذرد دور باطل است باید این مرحله سپری شود باید چشمها باز و درها گشوده شود
چه خوش است که یار مهدی باشم///هرلحظه سرقرارمهدی باشم///فرقی نکند برای من فرمانده///یارفتگرسپاه مهدی باشم///
پاسخ
پیشنهاد بسیار خوبی است بنده از این کار استقبال می کنم و کارهای بزرگ را افراد کوچک بهتر می توانند انجام دهند پس باید همکه در این راه گام برداریم.
پاسخ
سلام: از مطالب شما اینطور استنباط میشود که باید ضمن اینکه نقد به دستگاههای اجرائی وفرهنگی کشور داشته باشیم نقشه راه مطلوب ارائه کنیم * نقشه ی راهی که دربرگیرنده تمام نقص ها و کاستیهای موجود باشد این کار پسندیده ای است و بستگی به نظر متولیان محترم سایت دارد اگر موافقت شد حقیر هم درحد توان درخدمت بزرگواران هستم.باارزوی پیروزی وسربلندی تمام هموطنان عزیز زیر سایه پر مهر حضرت بقیه الله(عج) پایداروسالم باشید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آخرین موضوع‌ها
گناهی که با سرعت 120 از ک...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: 4490279221
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
» پاسخ: 3
» بازدید: 1962
فقط برای خدا
انجمن: