امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیامبری بنام هالیوود
بنام الله/// قرار شده که از امروز به مدت یک هفته تخصصی روی موضوع هالیوود کار کنیم از اعضا تقاضا میشود همیاری کنند/// من قبلا هم برای اولین بار گفتم که هالیوود در واقع یک پیامبر دروغین است که وظیفه اش کشاندن اعتقادات مردم در جهت راهکارها و حقه های ابلیس است/// من اشاره کردم که در فیلمهایی نظیر ماتریکس و غیره هالیوود میخواهد دنیا را یک فضای مجازی و غیر واقعی جلوه دهد در این دنیای مجازی همه چیز زاده ذهن ماست و عملا واقعیتی بنام محیط پیرامون وجود ندارد/ هرچیزی که ذهن شما انرا بسازد ان چیز موجود میشود/// اصلا علم سحر را نیز چنین توجیح میکنند /وقتی یک جادوگر در محیط دگرگونی انجام میدهد در واقع دارد محیط را باب ذهن خود تغییر میدهد و چون دنیا وجود خارجی ندارد عمل سحر مثبت از اب در میاید/// در این تءوری شما تنها موجود هستید و همه چیز از زمین و اسمان گرفته تا پدر و مادر و همنوعان و تمام موجودات تنها در ذهن شما درک میشوند و وجود خارجی ندارند و شما هرگز نمی توانید بفهمید که ایا بغیر از شما ذهن دیگری هم وجود دارد یا نه پس شما میشوی خدا پس هرکس خدا است /// نهایتا ذهن شما به ابدیت میرسد و نه از مرگ خبری است نه از قیامت و نه از خالق بلکه تمام هستی مخلوق ذهن شماست/// ذهن احساس وجود است/// حالا تفاوت این تئوری با واقعیت خلقت تنها در یک چیز است اول به شباهت ان توجه کنید/// همه چیز در ذهن قابل درک است و شما هر چه هست را در درون خود میفهمید و تخمین میزنید این یکی از اصول خلقت موجود حی است اما تفاوت در این است که در هالیوود و ایین ابلیسی او واقعیت و هستی خارج از ذهن را منکر و اصلا ذهن واحد را تنها موجود میداند(یعنی اگر شما یک کوه را در درون خود میبینید و بدان شکل و قالب میدهید در عالم خارج وجود ندارد و تنها در درون شما یافت میشود و با فنا شدن شما دیگر کوهی نیست) اما در قوانین الهی ما میدانیم و معتقدیم که حتی اگر ذهنی از بین برود انچه ان ذهن از پیرامون خود درک کرده از بین نمیرود و محیط مستقل از ذهن وجود دارد چه من باشم چه نباشم اسمان و زمین وجود دارند/// به نوعی ابلیس در هلیوود دارد این ایین را تبلیغ میکند/// همچنین در علم نیز همین جریان دهبال میشود مثلا دکتری با استفاده از سنسورهای هوشمند بیمار خود را در فاصله زیاد مورد عمل جراحی قرار میدهد و وجود بیمار را زیر دستان خود هم حس میکند و هم لمس میکند و هم میبیند در حالی که زیر دستانش بیمار واقعی وجود ندارد و تنها شبیه سازی صورت گرفته /خوب همین را به تکامل برسانید نتیجه اش میشود اینکه از کجا نه معلوم که اصلا تمام هستی چنین نباشد/// در هالیوود مردم خسته از روزمرگی مورد تعلیم و تربیت یا در واقع هیپنوتیزم رسانه ای قرار میگیرند و وقتی که نسل بعدی کاملا از نظر اعتقادی نابود شود و ظعیف شود و به بردگی بیافتد فریب خورده و دچار الحاد از نوع خود خدا بینی میشود پس برای رسیدن به لذت هرکاری میکند زیرا تنها در ذهن او رویدادها رخ میدهد و او حتی اگر مرتکب قتل هم بشود به کسی ازاری نرسانده زیرا همه چیز در درون او بوده و در واقع قتلی رخ نداده/// این نتیجه و هدف نهایی هالیوود است////

در فیلم سینمایی (قهرمانان هرگز شرور نمی شوند) ساخته سینمای بالیوود که فرزند ناخلف هالیوود است شخصیتهای بازی رایانه ای وارد دنیای واقعی میشوند/در این علارغم وجود نمادهای شیطانی یک دیالوگ بسیار قابل تامل وجود دارد/// در صحنه ای از فیلم که شخصیت نجات بخش و رایانه ای فیلم با یک انسان واقعی درگیر میشود و قصد نابودی او را دارد در جواب خانمی که او را از این کار منع میکند چنین دیالوگی برقرار میشود/////خانم: اونو نکش /شخصیت موعودی:مشکلی نیست میکشمش اول افش میکنم بعد ری استارش میکنم تا تنبیه بشه/خانم:در دنیای واقعی وقتی کسی بمیره دیگه زنده نمیشه/شخصیت موعودی: دنیای واقعی وجود ندارد .همه چیز دنیا مجازی است) یک بار دیگردنیای واقعی وجود ندارد .همه چیز دنیا مجازی است) به این واضحی در این دیالوگ نهایت هدف هالیوود بیان میشود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آخرین موضوع‌ها
خانواده مطلوب مهدوی
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 1542
پدر و مادری 30 ساله با هش...
انجمن: