امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه ذهن پر از سوال
سلام من تازه با این سایت آشنا شدم. سوالات زیادی توی ذهنم مطرحه میتونم اینجا بپرسم؟
پاسخ
بپرس در حد توان جواب میدیم
چه خوش است که یار مهدی باشم///هرلحظه سرقرارمهدی باشم///فرقی نکند برای من فرمانده///یارفتگرسپاه مهدی باشم///
پاسخ
با سلام و آرزوی موفقیت برای شما
هر چه می خواهد دل تنگت بگو:
شک و تردید اگرچه جایگاه بدی است ولی معبر و گذرگاه خوبی است.
می‌گفت: «آب اگر حرکت نکند، می‌گندد.» و نتیجه می‌گرفت: «اگر در مردم یک حالت آرامشی باشد و بر معتقدات دینی و مذهبی، تازیانه شک نخورد، در آن صورت غیر متخصصین مذهبی، پیشتاز آن معتقدات می‌شوند و دائم از خودشان چیزی می‌سازند.»
عجب؛ پس واکسن اعتقاد به مهدویّت، شبهه و سؤالات آن است!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(۱۳۹۳/۰۵/۲۰، ۰۸:۱۰ ق.ظ)1091435278 نوشته است: سلام من تازه با این سایت آشنا شدم. سوالات زیادی توی ذهنم مطرحه میتونم اینجا بپرسم؟
پاسخ
مهدی پژوه گرامی شما با روشزیر میتوانید با استاد ارتباط برقرار کنید.

کنار لیست دروس با انتخاب گزینه [ پرسش و پاسخ درس ] میتوانید سوال های طرح شده را مطالعه نمایید و در صورت نبود پاسخ برای پرسش شما ، انتهای صفحه باز شده رفته با انتخاب گزینه [ درج پرسش ] پرسش خود را برای استاد ارسال نمایید.لازم به ذکر است بعد از پاسخ توسط استاد شما آن را روی صفحه میزکار مشاهده خواهد کرد.
منتظر سوالات شما هستیم.
پاسخ
سلام در دومین آزمون مهدویت برای یکی از سوال ها درباره مشخصات ظاهری حضرت مهدی عج ، گزینه سوم اومده بود که از مشخصات ایشان دارا بودن مهر نبوت !!!! است ، گزینه یک و دو هردو صحیح بودند و گزینه چهارم : هر سه مورد بود !
طبیعی است که سوال غلط طراحی شده
منم که نخواستم جواب بدم به ناچار مردود اعلام کرد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان