امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امام زمان در وصیت نامه شهدا
#41
به امید پیروزی انقلاب اسلامی ایران و صدور آن به تمام جهان، و پیوند انقلابمان به انقلاب مهدی«عج». و به امید این که ادامه دهندگان خون شهدا به وظیفه‏ شان عمل کنند.
شهید سیدعلی حسینی
ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است
ما بر آنیم که این ذکر جهانی بشود
پاسخ
#42
اگر قلب امام از تو رنجید، قلب امام زمان«عج» از تو می‏رنجد، و قلب امام زمان«عج» که برنجد، خداوند قهرش می‏آید. شهید پرویز محمدی
ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است
ما بر آنیم که این ذکر جهانی بشود
پاسخ
#43
امام زمان منجی انسان هاست، امید مستضعفان است یگانه محب خداوند در زمین است. دائم دعا کنید تا خداوند فرجش را نزدیکتر فرماید، دیدگان ناقابلمان را به نور فروغش منور فرماید.
وصیت نامه شهید حسن محمدی


باید زمینه سازی شود تا امام زمان(ع) تشریف فرما شوند تا از ما از ته قلب همه شب و روز دعا کنیم ایشان نخواهند آمد.
وصیت نامه شهید خدابخش اکبری عناای خمپاره ها و گلوله ها بدنم را سوراخ سوراخ کنید تا شاید قطره های خونی که از بدنم بر زمین ریخته می شود فرج مولایم و فرمانده ام امام زمان(ع) را نزدیک گرداند.
وصیت نامه شهید حسین علی فرخ روزمی روم تا ثابت کنم که من مسلمانم و عاشق مهدی(ع) ای مادرم به همه بگو که لاله من هم عاشق

بود، عاشق مهدی(ع).
وصیت نامه شهید امین احمدی تبار
مردم، روزی امام زمان(ع) خواهد آمد، یاری اش کنید نه به عنوان تکلیف و با دودلی، به عنوان عشق، به

عشق سر دادن، پاره پاره شدند.
وصیت نامه شهید عبدالله بیژنی
[تصویر:  0008898.jpg]
کسی آرام می آید نگاهش خیس عرفان است
قدمهایش پر از معنا دلش از جنس باران است
کسی فانوس بر دستش بسان نور می آید
امید قلب ما روزی ز راه دور می آید
اللهم عجل لولیک الفرج

[تصویر:  1_004.gif]
پاسخ
#44
مژده که مهدی(ع) یار شماست، بخود سستی را ندهید که صاحب اصلی این کشور و این انقلاب اوست و مژده که او با ذوالفقار علی(ع) خواهد آمد از خدا بخواهید که هر چه زودتر فرج امام زمان(ع) منتقم حقیقی را نزدیک کند.
وصیت نامه شهید محمد علی احصائی


بیایید این دنیای بی ارزش را رها کرده و به خود بیاییم و فکر کنیم که آیا تمام خوشیهای دنیا به لحظه ای نارضایتی امام زمان(ع) ارزش دارد.
وصیت نامه شهید فرهاد (مجتبی) جرائی


خدایا عاجزانه از تو می خواهم در ظهور امام زمان(ع) به لطف و کرمت و مهربانیت تعجیل بفرما.
وصیت نامه شهید مرتضی محب
کسی آرام می آید نگاهش خیس عرفان است
قدمهایش پر از معنا دلش از جنس باران است
کسی فانوس بر دستش بسان نور می آید
امید قلب ما روزی ز راه دور می آید
اللهم عجل لولیک الفرج

[تصویر:  1_004.gif]
پاسخ
#45
كارى كنيد كه موجب خشنودى قلب امام زمان(عج) گردد. شهيد غلامرضا عقيقى
*************************
ما، در دوران غيبت امام دوازدهم مهدى (عج) تعالى فرجه زندگى مى‏كنيم و خود را آماده‏ ى ظهور امام مى‏كنيم. دشمن نمى‏خواهد اين را ببيند و حمله‏ ور شده است بر حكومت اسلامى ما و مى‏خواهد اين غنچه‏ ى تازه سر برآورده را نابود كند كه نخواهد توانست تا وقتى كه رهروان راه حسين (ع) در اين صحنه‏ ى پيكار هستند، ضربه‏ اى به اين انقلاب بزند. اين انقلاب، زمينه ساز حكومت امام زمان(عج) است. شهيد محمد اسماعيل پاسدار
*************************
اگر ما خود را سرباز امام زمان (عج) می دانیم نباید در مقابل تجاوز دشمن ساکت بنشینیم . باید جهاد فی سبیل الله کرد و در راه خدا با مشرکان و متجاوزان ستیز کرد. شهید حسن اخلاقی
کسی آرام می آید نگاهش خیس عرفان است
قدمهایش پر از معنا دلش از جنس باران است
کسی فانوس بر دستش بسان نور می آید
امید قلب ما روزی ز راه دور می آید
اللهم عجل لولیک الفرج

[تصویر:  1_004.gif]
پاسخ
#46
شهید عبدالمهدی مغفوری: «... شما هم اکنون در جبهه ها حضور دارید، جائی که بزرگان علم و عمل و عرفان آرزوی حضور آنجا را دارند و به لحاظ اهمیت آن و به همانگونه که ائمه معصومین علیهم السلام به آنجا توجه دارند و بخصوص حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه) در آنجا حضور و توجه دارد، به همین نسبت حضور شیاطین نیز در آنجا زیاد است و لذا گاهی انسان با اندک مسئله و بهانه ای به انحراف کشیده می شود.
2- آنچه که در طول زندگی انسان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است داشتن اخلاص است، لذا توجه داشته باشید که هرکار انجام میدهید با اخلاص باشد. دقت داشته باش کارهایی که بعهده ی شما واگذار می شود بخوبی انجام دهی و به احدی با چشم حقارت ننگری که ای بسا او از اولیاء الله باشد و به احدی توهین نکنی که او از سربازان مهدی(عجل الله تعالی فرجه) به شمار می رود. مواظب باش که بخاطر مسائل بیهوده و پوچ با کسی به بحث و جدل ننشینی و از ناحق دفاع نکنی. حتماً تقوی الهی را پیشه کن که از متقین پذیرفته شوی.
3- جبهه بهترین محیط برای خودسازی است و همچنین برای دیگران سازی بخصوص برای شما که در کارهای تبلیغاتی فعالیت دارید. شبی بر شما نگذرد که در آن شب نماز شب شما قضا شود و روزی بر شما نگذرد که در آن روز از قرائت و بهره برداری از قرآن محروم شده باشید. عمر چیزی جز همین لحظات نیست که یکی پس از دیگری در گذر است. هرگز به انتظار ننشینی که روزگار فراغتی برایت پیش آید که این از القائات شیطان است. هیچ فرصتی بهتر از جبهه نیست و هیچ محیطی در حال حاضر شاید بهتر از جبهه نباشد که در آنجا عبادت قبول شود و دعا مستجاب شود زیرا جبهه حرم امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است. جبهه محل نزول فرشتگان خداست، جبهه محل اعطای برکات و نعمات خداست، جبهه محل دیدار امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) است بلکه جبهه محل ملاقات حضرت حقتعالی است، زنهار که اوقاتت به بطالت بگذرد که پشیمانی است که هیچ مجال جبران ندارد.
4- آنچه که روزی به شما سفارش کردم اینک نیز تکرار می کنم و آن اینکه هرگز ارتباط با ائمه معصومین سلام الله علیهم اجمعین را قطع نکنی. سعی کن علاقه آن بزرگواران در دلت ریشه یابد و ریشه اش قوی شود و این امر هم جز کمک و عنایت حضرت رب العالمین میسر نیست لذا برادر عزیزم از این فرصت استفاده کن و دست حاجت به درگاه خداوند صاحب رحمت بلند کن و از او این امر را مسئلت نما. سعی کن که هر روز به چهارده معصوم سلام دهی و بخصوص هر روز به حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) بیشتر اظهار ارادت نما. هر صبح دعای الهم کن لویک را در دعای دست نماز صبح بخوان و یا بعد از نماز صبح بخوان و در فرصتهای مختلف به آن حضرت سلام بده و بگو السلام علیک یا صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف). اگر بتوانید با برادران جانباز روضه خوانی راه بیاندازید و از حضور روحانیون حاضر در جبهه بهره ببرید تا انشاءا... امام حسین(علیه السلام) همگی را جزء سربازانش محسوب فرماید و توجه بیشتری به جبهه ها بنمائید..... »
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم
چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی
چو بیایی کشدم وصل چو نیایی کشدم هجر
باید از عشق تو مردن چه بیایی چه نیایی
پاسخ
#47
ای سرور و آقا ومولای من به حرمت آن لحظه ها و ثانیه های مقدسی که مخلصین در جبهه ها شما را بصورت عینی مشاهده می کنند قسمتان می دهم که شفاعت کنید مارا به درگاه ایزدمنان که لحظه ای را ،روا مدار بر ما آن ننگی که تاریخ ازکوفیان یاد می کند

ای جوانان و پاکدلان تقویت کنید دوستی اهل بیت را در قلبتان و نورانی کنید قلب خود را با نور قرآن و تفکر نمائید در آیات نجات بخش آن ومطالعه کنید بزرگترین منبع فضایل اخلاقی و بالاترین رحمت الهی را ،تا تسخیر ناپذیر شود جهان بینی وافکارتان از اندیشه غیرالهی

اما مادر: به جد بزرگوارم به یگانگی خدا این اجازه را اگر خدا داده بود و شرک نبود توراسجده می کردم که آفرین و درود جده ات فاطمه(س) برتو واستقامت تو


فرازی از وصیتنامه شهید سید حمید میرافضلی
(معروف به شهید سید پا برهنه)
ای جان جهان بسته به یک نیم نگاهت / دل گشته چو گل سبز به خاک سر راهت

هم بام فلک پایگه قدر و جلالت / هم چشم ملک خاک قدم های سپاهت
پاسخ
#48
ای کسانی که یابن الحسن و یابن الزهرا می گوئید و عاشق مهدی(عج) هستید. مهدی(عج) در بیابانهای خونرنگ خوزستان که در هر وجبش گلی پرپرشده است، مهدی در میان چادرهای رزمندگان است، مهدی پیشاپیش سربازانش است.
شهید مجید محمدزاده
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آخرین موضوع‌ها
پیام های مهدوی به زنان من...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: mahline
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
» پاسخ: 78
» بازدید: 67439
راهکار!
انجمن:
آخرین ارسال توسط: mahline
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
» پاسخ: 3
» بازدید: 3404
یک روز خانواده مهدوی باید...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: mahline
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
» پاسخ: 61
» بازدید: 63108
تا حالا برای نزدیک شدن ظه...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: mahline
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
» پاسخ: 20
» بازدید: 16140
شاید این دست ها به لطف خد...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: mahline
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
» پاسخ: 0
» بازدید: 10
گناهی که با سرعت 120 از ک...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: mahline
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
» پاسخ: 2
» بازدید: 1847
خرید اینترنتی گیت فروشگاه...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: bnbgate
۱۳۹۸/۰۶/۱۰
» پاسخ: 0
» بازدید: 37
شبهه شناسی و پاسخ به شبها...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: rahnama2
۱۳۹۸/۰۶/۰۹
» پاسخ: 4
» بازدید: 606
ضرورت طرح مباحث مهدویت
انجمن:
آخرین ارسال توسط: rahnama2
۱۳۹۸/۰۶/۰۹
» پاسخ: 3
» بازدید: 625
اصول تربیت فرزندان مهدوی
انجمن:
آخرین ارسال توسط: farokhi
۱۳۹۸/۰۳/۲۲
» پاسخ: 1
» بازدید: 210