امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم دریافت گواهی
سلام.
بنده در تاریخ 3/8/92 در آزمون وظایف منتظران با نمره 65 قبول شدم مبلغ 3هزار تومان را نیز واریز کردم ولی هنوز گواهی دریافت نکردم.لطفا توضیح دهید چرا؟چقدر طول می کشد؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۰۸/۲۴، ۰۹:۴۰ ب.ظ)81511104 نوشته است: سلام.
بنده در تاریخ 3/8/92 در آزمون وظایف منتظران با نمره 65 قبول شدم مبلغ 3هزار تومان را نیز واریز کردم ولی هنوز گواهی دریافت نکردم.لطفا توضیح دهید چرا؟چقدر طول می کشد؟
پاسخ
سلام یک ماه پیش امتحان دادم وقبول شدم ونیزهزینه آنراپرذاخت کردم علت آن چیست؟ باتشکردرپناه حضرت ولی عصرموفق مویدپیروزباشید
پاسخ
(۱۳۹۲/۰۸/۲۵، ۰۲:۴۷ ق.ظ)ruhollah نوشته است: سلام یک ماه پیش امتحان دادم وقبول شدم ونیزهزینه آنراپرذاخت کردم علت آن چیست؟ باتشکردرپناه حضرت ولی عصرموفق مویدپیروزباشید
پاسخ
پاسخ
پاسخ
(۱۳۹۲/۰۸/۲۵، ۰۵:۰۶ ق.ظ)62217943 نوشته است:

با سلام به شما مهدی پژوه گرامی شما در دوره ویژه فرهنگیان ثبت نام کرده اید گواهی نامه آموزشی بعد از پایان زمان دوره به وزارت آموزش و پرورش ارسال شده و توسط وزارت آموزش و پرورش به مناطق آموزش و پرورش هر استان که در زمان ثبت نام مشخص نموده اید ارسال خواهد شد
پاسخ
باسلام وخسته نباشید. مدیریت محترم سایت باید خدمت شما عرض کنم که باید واحدهای مرتبط باید تا حد ممکن مشکلات کاربران را برطرف نمایند. مثلا خود بنده تا الان حدود ده پیام در رابطه با گواهی دانش پزوهی عطر انتظار که به دستم نرسیده ارسال کردم اما هیچ نتیجه وپاسخی دریافت نکردم. با توجه به اینکه در اول تیرماه هزینه پست سفارشی ان را هم پرداخت نموده ام اما باید عرض کنم که به دستم نرسیده است لذا خواهش میکنم این موضوع را پیگیری ونتیجه را برایم ارسال فرمایید. با کمال تقدیر وتشکر وسپاس فراوان از مدیریت محترم سایت وتمامی دست انرکاران سایت.
پاسخ
با سلام وخسته نباشید .مدیریت محترم سایت چرا گواهی تفسیر ایات و... به دستم نرسیده است.
پاسخ
با سلام گواهی بنده به دستم نرسیده است چرا رسیدگی نمیکنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان