امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات دوره
سلام علیکم
بنده پیشنهادی به شما عزیزان برگزار کننده این گونه دوره ها دارم ایا بهتر نیست به جای سوالاتی چون این حدیث از کیست؟ که فقط ما را درگیر حفظیات فرار میکند تلاش شود سوالات استاندارد و اصولی جایگزین شود لازم به ذکر است که در روایات داریم که از امامان سوال شده ایا اشکالی هست حدیثی که پدرتان نقل کردند به شما نسبت دهیم یا برعکس که پاسخ شنیده اند اشکالی ندارد ضمنا بعضی سوالات انقدر گزینه ها نزدیک به هم هست که اگر کسی با معرفت کامل هم مطالب را فهمیده باشد باز باید نوشته ها را حفظ میکرده تا جواب دهد از نظر من مطالب مهدویت انقدر پر مفهوم و قابل درک هست که بتوان سوالات بهتری تهیه کرد و از حفظیات فرار کاست.هدف درک مفاهیم دینی است نه حفظ ارقام و اسامی. امیدوارم همه ما از عمل کنندگان باشیم تا راویان و عالمان بی عمل.
با تشکر
پاسخ
با سلام و خدا قوت.
بنده نیز موافقم.فرصت امتحان مجدد حداقل پنج ساعت زیاد است.لطف بفرمایید در زمان مطروحه تقلیل حاصل بفرمایید.
از تلاشتان ممنونم.
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ
با سلام و خدا قوت ، در روش طرح سوالات نسبت حفظ ، فهم و دقت و اموی مانند این بر اساس یک تناسب منظقی لحاظ میشوند تا فرایند یادگیری با همه ابعاد محقق شود و بنده فکر میکم که در این ازمون از لحاظ شده است.
پاسخ
باسلام و خسته نباشید
سوالات دروه خیلی خوب و وقت پاسخ گویی هم خیلی خوب بود باتشکر فراوان از زحمات شما
پاسخ
سلام خسته نباشید -از نحوه برگزاری این آزمون ممنون و سپاسگزارم بسیار عالی بود -اگر در امتحان نهایی مردود شویم آیا امکان آزمون مجدد وجود دارد و چند ساعت بعد دوباره می توانیم آزمون دهیم -ممنون و سپاسگزار
پاسخ
با سلام و تشکر از شما

بله این امکان وجود دارد وبعد از شش ساعت شما قادر به دوباره امتحان دادن هستید وفق با شید
پاسخ
با سلام وتشکرازشما
ایا برای فرهنگیان ابادان بعداز اتمام امتحان نهایی گواهی ضمن خدمت صادر می شود؟زیرا میگویند هنوز مجوز برای ابادان صادر نشده است؟؟؟
پاسخ
با سلام خواستم بگم وقت امتحان هر درس خوب و به اندازه است ولی وقت آزمون نهایی و کل که از 15 درس آزمون گرفته می شه خیلی کمه (با این وجود من در امتحان قبول شدم )لطفاً برای بقیه شرکت کنندگان زمان آزمون را افزایش دهید.با تشکر
برای سلامتی آقا امام زمان صلوات
پاسخ
خدا قوت
پاسخ
(۱۳۹۲/۰۶/۰۱، ۰۵:۱۷ ب.ظ)60026735 نوشته است: سلام علیکم
بنده پیشنهادی به شما عزیزان برگزار کننده این گونه دوره ها دارم ایا بهتر نیست به جای سوالاتی چون این حدیث از کیست؟ که فقط ما را درگیر حفظیات فرار میکند تلاش شود سوالات استاندارد و اصولی جایگزین شود لازم به ذکر است که در روایات داریم که از امامان سوال شده ایا اشکالی هست حدیثی که پدرتان نقل کردند به شما نسبت دهیم یا برعکس که پاسخ شنیده اند اشکالی ندارد ضمنا بعضی سوالات انقدر گزینه ها نزدیک به هم هست که اگر کسی با معرفت کامل هم مطالب را فهمیده باشد باز باید نوشته ها را حفظ میکرده تا جواب دهد از نظر من مطالب مهدویت انقدر پر مفهوم و قابل درک هست که بتوان سوالات بهتری تهیه کرد و از حفظیات فرار کاست.هدف درک مفاهیم دینی است نه حفظ ارقام و اسامی. امیدوارم همه ما از عمل کنندگان باشیم تا راویان و عالمان بی عمل.
با تشکر

(۱۳۹۲/۰۶/۰۱، ۰۶:۳۶ ب.ظ)مهمان نوشته است: با سلام و خدا قوت.
بنده نیز موافقم.فرصت امتحان مجدد حداقل پنج ساعت زیاد است.لطف بفرمایید در زمان مطروحه تقلیل حاصل بفرمایید.
از تلاشتان ممنونم.
اللهم عجل لولیک الفرج

(۱۳۹۲/۰۶/۰۲، ۰۵:۴۶ ق.ظ)مهمان نوشته است: سلام خسته نباشید -از نحوه برگزاری این آزمون ممنون و سپاسگزارم بسیار عالی بود -اگر در امتحان نهایی مردود شویم آیا امکان آزمون مجدد وجود دارد و چند ساعت بعد دوباره می توانیم آزمون دهیم -ممنون و سپاسگزار
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین موضوع‌ها
گناهی که با سرعت 120 از ک...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: 4490279221
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
» پاسخ: 3
» بازدید: 1961
فقط برای خدا
انجمن: