امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فاصله ما با امام زمانمون چقدره ؟
در جواب این سوال جوابم جز عرق شرمندگی چیزی نیست زیرا که انسان وقتی به کسی علاقه و محبت داشته باشد تمام زندگی و هستی او می شود محبوبش،جای سواله برای خودم آیا به همان اندازه که به فرزند یا دوستان و رفقا محبت و علاقه داریم آیا شده به همان اندازه به آقا محبت داشته باشیم ؟؟؟
اگر زمانی فرزند ما از مدرسه یک ساعت دیرتر بیاید به عنوان پدر یا مادر چه حالی می شویم هراسان از منزل بیرون می زنیم به این طرف و آن طرف می رویم و از هر کسی سراغ فرزند خود را می گیریم و تا او را نبینیم آرام و قرار نمی گیریم آیا برای اماما زمان خود که سالهاست از دیده ها پنهان است این چنین بوده ایم؟؟؟آیا در جست و جویش برآمده ایم ؟؟در فراقش چه قدر اشک ریخته ایم ؟؟در غیبتش چه قدر مضطر و پریشان شده ایم ؟

گویا این بار نیز شیطان قسم خورده آنچنان ما را مشغول دلبستگی های دنیا و ظواهر زود گذرش کرده که فراموش کرده ایم که گمشده ای داریم؟؟؟]از آثار محبت این است که انسان دائم به فکر محبوب خود است و دوست دارد همان گونه باشد که محبوبش می پسندد ،در زمان پیامبر شخصی بود که خیلی دوست داشت اولین شخصی باشد که بر پیغمبر وارد می شود ؛هر روز می دید چندنفری در مسجد هستند و از این بابت خیلی ناراحت بود ،یک روز صبح ،زودتر حرکت کرد و به مسجد آمد دید در مسیر یک جای پا بیشتر نیست جای پای پیغمبر را می شناخت ،خوشحال شد که امروز بعد از پیامبر کسی نیامده و او اولین نفر است که بر پیامبر وارد می شود ،وقتی وارد مسجد شد دید پیغمبر تشریف دارند و سلمان هم هست گفت :سلمان تو از آسمان آمدی ؟سلمان جواب داد :خیر
سوال کرد: سلمان درمسجد معتکف بوده ای ؟؟
جواب داد :خیر
چه گونه است که من رد پایی جز اثر پا و کفش پیغمبر نمی بینم ؟؟
سلمان جواب داد:بله درست است من چون پیغمبر را خیلی دوست دارم دلم می خواهد در همه چیز ،خود را شبیه پیغمبر کرده باشم ،حتی در قدم زدن ،
لذا مراقب بودم ببینم پیغمبر پای خود را کجا گذاشته اند؛من هم همان جا بگذارم این را می گویند محبت
ما چه قدر تلاش کرده ایم جا پای امام زمان خود بگذاریم و همان طور باشیم که او می پسندد؟؟
چه قدر برای پاک شدن تلاش کرد ه ایم ؟؟زیرا که تا انسان از آلودگی های روحی و نفسانی پاک نشود شباهت و لیاقت و قابلیت پیدا نخواهد کرد
ای جان جهان بسته به یک نیم نگاهت / دل گشته چو گل سبز به خاک سر راهت

هم بام فلک پایگه قدر و جلالت / هم چشم ملک خاک قدم های سپاهت
پاسخ
آقای غائب از نظر، شما همیشه حاضرید و هیچ فاصله ای با ما ندارید
ما با بدیهامون فاصله ایجادکردیم، غفلت ما فاصله ایجادکرده!
یاصاحب الزمان برامون دعاکن :
لحظه ای غفلت نکنیم از یاد شما
لحظه ای غفلت نکنیم از حضور شما
لحظه ای غفلت نکنیم از عشق شما
لحظه ای غفلت نکنیم ازنگاه مهربان شما
تورابه مهربانیت ای امام مهربان قسم میدم برایمان دعاکنید تاهمونی بشیم که میخواهید
خدایا از همون چشمه که یاران اباعبدالله رو سیراب کردی مارو هم سیراب کن و به لطف و کرمت ای مهربانترین مهربانان تنها به حال خود رهایمان مکن .
آمین یارب العالمین
کسی آرام می آید نگاهش خیس عرفان است
قدمهایش پر از معنا دلش از جنس باران است
کسی فانوس بر دستش بسان نور می آید
امید قلب ما روزی ز راه دور می آید
اللهم عجل لولیک الفرج

[تصویر:  1_004.gif]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
آخرین موضوع‌ها
گناهی که با سرعت 120 از ک...